Mantolama Renkleri

Mantolama Renkleri

MANTOLAMA RENKLERİ

DIŞ MANTOLAMA

Mantolama uygulamalarının ana amacı binayı manto çeperi içine alarak yüzeyden gelebilecek sıcak ya da soğuk havadan ve yağış sularından binayı korumaktır. Üç farklı yöntem ( içten, ortadan ve dıştan ) ile uygulanabilen mantolama sistemlerinde verimliliği bakımından tavsiye edilen uygulama dış cephe mantolamadır. Uygulama dış yüzeyden yapılacağı için ısı yalıtımı dışında, yaratıcı iyi bir mimarlık ürünü olarak ele alındığında estetik olarak da zenginleştirilmesi ikinci amaç olarak karşımızda çıkmaktadır.

MANTOLAMA RENKLERİ

Dış mantolama da tercih edilebilecek renkler, ısı yalıtım sistemleri ile uyumlu, silikon teknoloji sayesinde suya dayanıklı, nefes alabilen ve kendi kendini temizleyebilen dış cephe boyalarından oluşmaktadır.

Tüm konut sakinlerinin ortak beğenisini kazanmak doğrultusunda Artemiz İnşaat tasarım ekibi, kullandığı 3 boyutlu renklendirme teknolojisi ile uygulama öncesinde renk kombinasyonları ve estetik yapı elemanlarını bina görselinize uygular. Bu görselleri, yalıtım projesi tamamlandığında beklenmedik sonuçlara yol açmamak adına konut yönetimine büyük boyutlu olarak sunar, onayını alır. Bu uygulama, konutlarınızın uygulama sonrası bürüneceği yeni görünümü ayrıntılı bir şekilde görebilmenizi ve istediğiniz takdirde değiştirebilme olanağını sağlar.

Isı yalıtımı-mantolama ile ilgili yapacağımız görüşmelerde, ARTEMİZ İNŞAAT tasarım ekibinin konutlarınıza değer katacak estetik tasarım önerilerini öğrenebilirsiniz. Bu dönüşüm sürecinde size değerli bir çözüm ortağı olabilmek içinMir Yapı bünyesinde Mimari Proje Bölümü ve 3D Proje Modelleme Bölümlerini oluşturmuştur.

02 Şubat 2017
1.345 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Loading...
WhatsApp chat