İstanbul Bostancı Boya, Badana, Dekorasyon

İstanbul Bostancı Boya, Badana, Dekorasyon

İstanbul Bostancı ‘da yıllardır boya, alçı, duvar kağıdı, alçıpan işlerimiz devam etmektedir.
Mekanlarınızın temiz ve nezih mekanlar olması için kaliteli ve temiz usta ekibimizle çalışabilirsiniz. Gerek alçı boya ustası, gerek dekorasyon işleri, gerek boya badana işleri olsun tüm ihtiyacınızı usta ekibimiz gidermeye muktedir.
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Bostancı Dekorasyon

2008 yılında kurulmuş olan ARTEMİZ YAPI, uzun yıllar dekorasyon işlerinde faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamız Bostancı’da bulunan firma ve kişiler için, boya badana, alçı, alçıpan, kartonpiyer ve dış cephe mantolama hizmetleri sunmaktadır. Eğer sizin de Bostancı’da bir eviniz, büronuz, ofisiniz veya iş yeriniz varsa sizlere de hizmet vermekten onur duyarız. Boya badana, alçı, alçıpan, kartonpiyer ve dış cephe mantolama hizmetleri ile ilgili firmamızdan istediğiniz hizmetle ilgili teklif almak isterseniz, lütfen iletişim bilgilerimizden bizi arayınız.

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde ve bölgelerinde boya badana, alçı, alçıpan, kartonpiyer ve dış cephe mantolama hizmetleri sunmaktadır. Kadıköy’de ; 19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayı Cedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi tüm ilçelerinde ve bölgelerinde boya badana, alçı, alçıpan, kartonpiyer ve dış cephe mantolama hizmetleri sunuyoruz.

 

Boya Badana: Boya badana işinde profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Ucuz ve kalitesiz boya kesinlikle kullanmamaktayız. Kullandığımız Filli Boya, Dyo, Marshall gibi iyi markalı ürünlerdir. Müşterilerimizin tercihi bizim için önemlidir. Boya yapmadan önce tüm eşyalarınızı titizlikle çekip üstünü örtmekteyiz. Süpürgeliklerinizi bantlıyor ve yerleri 1 cm bile boşluk kalmayacak şekilde örtüyoruz. Kapı kollarından tutun, elektik prizlerine kadar çıkarıp profesyonel bir şekilde boya badana işini yapıyoruz. Seçtiğiniz renge göre gerekirse 2 veya 3 kat boya uygulayıp istediğiniz renge ulaşıyoruz. Boya işi bitince eşyalarınızı eski yerlerine koyup, dairenin temizliğini yapıyoruz.

Alçı: Alçı hem hazırlanması hemde kıvamının tutturulması zahmetli bir iştir. Fakat bu zahmetine rağmen büyük çapta deliklerin ve yarıkların doldurularak tamirinin yapılmasında da ekonomik bir çözümdür. Kullanılacak yüzeye göre alçı çeşitleri değişmektedir. Sıva alçısı, saten alçı veya tamir alçısı kullanılabilir.

Alçıpan: Alçıpan her iki yüzü karton kaplı ve ortası alçı malzemeden olan bir levhadır. İç mekanlarda tavan, asma tavan ve bölme duvar gibi yapı işlerinde sık kullanılan bir yapı malzemesidir. Kolay şekil alabildiğinden dolayı farklı tasarımlara imkan vermektedir. Tavanda veya duvarda girintili çıkıntılı, şekilli duvar dekorasyonlarının yapılmasına imkan sağlar. Alçıpan ile asma tavan, duvar giydirme ve yer döşeme yapılabilmektedir. Dekoratif olduğu için ve ses yalıtımını sağladığı için çok fazla tercih edilmektedir. Evinizde, işyerinizde veya büronuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz dekoratif bir çözümdür. Ek oda istenen evlerde ve ofislerde ise bölme duvar sıklıkla tercih edilmektedir.

Kartonpiyer: Kartonpiyer dekorasyon amaçlı bir hizmettir. Genellikle yapılarda uygulamada ortaya çıkan bazı eksiklikleri izole etmede kullanılan çok yaygın bir yapı malzemesidir. Türkiye’de alçı kartonpiyer çok kullanılmaktadır. Ayrıca alçısız kartonpiyer (polistren) ürünlerinin kullanım oranı da çok hızlı artmaktadır.

Dış Cephe Mantolama: Binalarda ısı yalıtımı için dıştan, içten ve sandviç duvar olmak üzere 3 yöntem uygulanır. Yalıtımın sürekliliğini sağlamak ve ısı köprülerinin oluşumunu önlemek için yapılan en iyi uygulama mantolamadır. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir. Mevsim şartlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek amacı ile binanın dış  yüzeyine ısı yalıtım malzemesi  ile yapılan izalasyondur.

Tüm verdiğimiz hizmetlerde işe başlamadan önce işin yapılacağı yerde keşif yapıyor ve sonrasında ise işi projelendiriyoruz. Proje aşamalarına bağlı kalıp, mükemmel sonuçlar elde edip ve tam zamanında teslim ediyoruz.

BOSTANCI DEKORASYON HİZMETLERİMİZ

Boya Badana

Alçı

Alçıpan

Kartonpiyer

Dış Cephe Mantolama

Boya badana, alçı, alçıpan, kartonpiyer ve dış cephe mantolama hizmetlerimiz için hizmetinizdeyiz.

İstanbul Bostancı      alçı boya ustası
İstanbul Bostancı      alçı ustası
İstanbul Bostancı      alçıcı
İstanbul Bostancı      sıva alçı ustası
İstanbul Bostancı      saten alçı ustası
İstanbul Bostancı      kaba alçı ustası
İstanbul Bostancı      ince alçı ustası
İstanbul Bostancı      alçı ustası arayanlar
İstanbul Bostancı      alçı ustası arıyorum
İstanbul Bostancı      kartonpiyer ustası
İstanbul Bostancı      temiz alçıcı
İstanbul Bostancı      kaliteli alçıcı
İstanbul Bostancı      usta alçıcı
İstanbul Bostancı      alçı sıva ustası
İstanbul Bostancı      alçı saten ustası
İstanbul Bostancı      boya ustası
İstanbul Bostancı      badana ustası
İstanbul Bostancı      desenli boya ustası
İstanbul Bostancı      desenli boyacı
İstanbul Bostancı      boya badana ustası
İstanbul Bostancı      desenli boyama
İstanbul Bostancı      Tavan boyama
İstanbul Bostancı      tavan boyama ustası
İstanbul Bostancı      duvar boyama
İstanbul Bostancı      duvara boyama ustası
İstanbul Bostancı      iç ve dış boyama ustası
İstanbul Bostancı      daire boyama
İstanbul Bostancı      daire boyama ustası
İstanbul Bostancı      ev boyama ustası
İstanbul Bostancı      ev boyacısı
İstanbul Bostancı      daire boyacısı
İstanbul Bostancı      Temiz daire boyama ustası
İstanbul Bostancı      kaliteli daire boyacısı
İstanbul Bostancı      alçı boyacı
İstanbul Bostancı      alçıcı boyacı ustası
İstanbul Bostancı      alçı üstü boyama ustası
İstanbul Bostancı      kağıt sökümü
İstanbul Bostancı      alçıpan ustası
İstanbul Bostancı      asma tavan ustası
İstanbul Bostancı      bölme duvar ustası
İstanbul Bostancı      alçıpan duvar ustası
İstanbul Bostancı      kutu bandı ustası
İstanbul Bostancı      alçıpandan şekil ustası
İstanbul Bostancı      desenli boya ustası
İstanbul Bostancı      dekor boyama ustası
İstanbul Bostancı      dekor boyama
İstanbul Bostancı      kaliteli alçıpancı
İstanbul Bostancı      alçıpan ustası

17 Ocak 2018
249 kez görüntülendi
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Loading...
WhatsApp chat