ISI YALITIM FİYATLARI

ISI YALITIM FİYATLARI

ISI YALITIM FİYATLARI

Mantolama fiyatları uygulama yapılacak konutların ihtiyaçları ve konut sakinlerinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir. Isı yalıtım uygulamasından beklediğiniz tasarruf oranı doğrultusunda ısı yalıtım levhalarının ve kalınlıklarının seçimi fiyatı doğrudan etkilemektedir. Artemiz İnşaat yalıtım danışmanları malzeme seçiminden başlayarak tüm süreçlerde bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Yalıtım bir maliyet değil ısınma ve soğutma giderlerini % 50 azaltarak tüketiciye ömür boyu tasarruf ve konfor sağlayan bir yatırımdır.

Artemiz İnşaat’ın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi %30 peşinat  , faizsiz ve masrafsız gerçekleştirebilir ya da 12 ay  taksit imkanından yararlanarak kredi kartı ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

ŞEKERBANK EKOKREDİ & TÜRKİYE FİNANS YALITIM KREDİSİ

Mir Yapı markasının bankalar ile olan özel anlaşmaları sayesinde yalıtım kredisi avantajından yararlanabilir, dosya masrafsız, % 0 faiz oranları ile 12 ay vade fırsatını değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda binanız için düzenlenecek Enerji Kimlik Belgesine de sahip olacaksınız.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Artemiz İnşaat verilen söze sadakati işin ilk aşaması olarak görür…

Tüm süreçlerimiz ISO 9001 – 2008 standartlarına göre düzenlenmiş olup, şirket içi özel yazılımı ile hatasız olarak takip edilmektedir.

Isı Yalıtım Fiyat Teklifi İsteme Süreci:

Müşteri süreçlerimizin ilk aşamasıdır, müşteri ilişkileri departmanımız, web sayfamız üzerinden ücretsiz keşif formu yoluyla,+90 535 876 5520 numarayı telefonlardan veya şirket merkezimize gelen müşterilerimizin taleplerini alarak bilgisayar sistemi üzerinde keşif randevu işlemini gerçekleştirir.

Bina Keşif Süreci :
Sisteme girilen keşif isteği ölçüm sorumlularının ekranına gelir, ölçüm ekibimiz sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte binanıza gelerek ölçüm işlemini gerçekleştirir.

Ölçüm işleminin aşamaları :
Tüm cepheler ayrı ayrı ölçülür.
Metrajdan düşülecek alanlar ölçülür (pencere, kapı boşlukları vb.)
Isı yalıtımı dışında binanızda yapılacak ek uygulama isteklerinizin ölçümü yapılır ( çatı, çevre düzenlemesi vb.)
Binanın krokisi çizilir ve tüm ölçüler keşif formuna kaydedilir.
Termal kamera çekimi yapılarak binadaki ısı kaçakları tespit edilir.

Fiyatlandırma Süreci :
Metraj keşif formuna yazılan ölçüler özel programına aktarılarak sıfır hata ile hesaplandıktan sonra kaydedilir ve müşteri ilişkileri sorumlularımızın ekranına gönderilir.

Teklif Basım Süreci :

Müşteri İlişkileri sorumlularımız kendilerine gelen keşif formunun basımını yaparak teklif dosyanızı hazırlarlar, basım onayı verilen teklif dosyası yalıtım danışmanlarımızın ekranına gönderilir.

Teklif Dosyasının Teslimi :
Yalıtım danışmanlarımız kendilerine gelen dosyayı inceleyerek yapılacak uygulama ile ilgili görsel materyalleri hazırlayıp kararlaştırılan gün ve saatte görsel sunumunu yapar ve teklif dosyasını teslim eder.

Sözleşme Süreci :
Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra, fiyat, iş başlangıç tarihi, iş bitiş tarihi vb. şartlar sözleşmeye detaylı olarak yazılıp çift nüsha olarak imzalanır.

İş Başlangıç Süreci :
Planlama uzmanı kendisine gelen sözleşmeyi inceledikten sonra şantiye başlangıcını planlar, uygulamada kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirlenen tarihte şantiyeye gönderilir.
Her şantiyemizde görevlendirdiğimiz şantiye sorumlularımız, iş başlangıcında temizlik (pencere camlarının, zeminin kaplanması vb.) ve güvenlik ile ilgili tüm tedbirleri aldıktan sonra uygulamayı başlatır.

İş Sonladırma Süreci :
Binadaki uygulama bitirildikten sonra, ekipmanlar ve kalan malzemeler toplanır çevre temizliği yapıldıktan sonra şantiye apartman/site yönetimine eksiksiz olarak teslim edilir.

Takip Süreci :
Müşteri ilişkileri sorumlularımız uygulama yapılan bina ile ilgili site/apartman yönetimleri ve daire sakinleri ile irtibat halinde kalarak binanın durumu ile ilgili bilgi alırlar.

Tüm çözüm ve önerilerin giderek birbirine benzediği günümüzde Artemiz İnşaat deneyimini tercih etmenin ayrıcalığını yaşayın.

Mantolama M2 Fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da +90 535 876 5520 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

02 Şubat 2017
771 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Loading...
WhatsApp chat